אודותינו

הערכים שלנו

שותפות
ממלכתיות
שקיפות
“Wide Tent”

משימה

חיזוק מיצובה של מדינת ישראל בזירה הבינלאומית וקידום המאבק בתופעת הדה-לגיטימציה לה ובאנטישמיות החדשה, באמצעות מגוון כלים מתחום הדיפלומטיה הציבורית

c

חזון

יצירת מחויבות לחיזוק הלגיטימציה ומאבק בתופעת הדה-לגיטימציה למדינת ישראל ומאבק בשיח שנאה והסתה כנגד ישראל , על ידי הקמת מיזם דגל משותף ליהדות העולם ולממשלת ישראל

אודותינו

הסיפור שלנו

“קולותיה של ישראל” היא חברה לתועלת הציבור, אשר מטרתה לפעול לחיזוק מיצוב מדינת ישראל, קידום המאבק בתנועת הדה לגיטימציה, תוך שימוש במגוון כלים בתחום הדיפלומטיה ציבורית.

קולותיה של ישראל עוסקת בסיוע ויצירת שיתופי פעולה עם רשת הארגונים הפרו-ישראלית בארץ ובעולם במטרה להגן על תדמיתה של מדינת ישראל ולהילחם בתנועת החרם והדה לגיטימציה נגדה. קולותיה של ישראל עושה זאת באמצעות מגוון תחומי הדיפלומטיה הציבורית, ביניהם משלחות לארץ, מדיה וקמפיינים, מידע ומחקר, העצמת פעילות ארגונים ברשת ועוד.

את פעילות החל”צ מוביל דירקטוריון המורכב מחברים מתנדבים.

לקולותיה של ישראל הסכם מיזם משותף עם  ממשלת ישראל – ומשרד התפוצות והמאבק באנטישמיות.

קולותיה של ישראל החלה פעילותה ב2018 וגדלה בהדרגה מאז.

אודותינו

על הצוות

מיכה אבני, יו”ר דירקטוריון

מיכה לייקין אבני הוא בעל תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב (תוכנית רקנאטי) בשיתוף עם בית הספר למנהל עסקים על שם קלוג ואוניברסיטת נורת’ווסטרן בשיקאגו, ומכהן בהתנדבות בתפקיד יו”ר “קולותיה של ישראל”. מיכה הוא מייסד ומנכ”ל קבוצת פנינסולה, חברה ציבורית העוסקת במתן פתרונות אשראי לחברות קטנות ובינוניות בישראל. בעבר היה שותף מנהל בקרן הון סיכון ג’רוזלם גלובל ונצ’רס ועו”ד בקבוצת יגאל ארנון ושות’.

מיכה נמנה עם “100 המשפיעים” ב”מגזין” של עיתון “דה מרקר” בשנים 2015, 2016, ו-2018. מאז נרצח אביו על ידי מחבלים פלסטינים באוקטובר 2015 פעל ללא לאות לייסד תנועה שתמגר את ההסתה כנגד ישראל במדיה החברתית. הוא פעיל זכויות אדם וגר בתל-אביב עם אשתו וארבעת ילדיו.

ליאור וינטראוב, מנכ”ל

Lior@voicesofisrael.org

 

סמדר חביב, מנהלת כספים

Smadar@Voices of Israelisrael.org

נאוה אדלשטיין, סמנכ”ל

Navah@voicesofisrael.org

נאוה אדלשטיין היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ובתוכנית הלימודים הרב-תחומית במדעי הרוח מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני מאוניברסיטת בר-אילן. נוסף על כך, היא בעלת תעודה בהנחיית קבוצות מטעם קבוצת “גישות”.

לנאוה יותר מעשר שנות ניסיון בניהול פרויקטים, בקשרי חוץ ובדיפלומטיה ציבורית. היא עבדה במחלקת קשרי החוץ של האוניברסיטה העברית, הייתה מנהלת לקוחות, הפקות עסקיות וכנסים בינלאומיים בחברת  ,Innovisionהייתה ראש מחלקת קשרי החוץ בהתאחדות הסטודנטים הארצית (NUIS) וכן הנציגה הישראלית הרשמית באיחוד הסטודנטים האירופי (ESU) ובארגון העולמי של סטודנטים יהודים .(WUJS)  היא אף בוגרת תוכנית המנהיגות של “StandWithUs” ושליחה לשעבר במחנות הקיץ של הסוכנות היהודית.

נאוה הצטרפה ל”קולותיה של ישראל” בתחילת 2019, והיא מנהלת את התוכניות ושיתופי הפעולה עם קהילת הארגונים הפרו-ישראליים.